Kaskolu Taşımacılık

Kaskolu Taşımacılık

Kaskolu Araç Taşıma 

Güvenilir, vaktinde hizmet sunan, garantili ve avantajlı bir nakliye hizmeti olan kaskolu araç taşıma hizmetini bu sayede  firmamızdan alabilmektesiniz. Yılların deneyimleri ile kaskolu araç çekici hizmeti sunan firmamız bu sayede araçlarınızı son derece güvenli ve pratik bir şekilde taşımaktadır. Kasko firması ile gerçekleştirdiğimiz kasko antlaşması doğrultusunda araçlarınızın olası herhangi zarar görmesi durumunda ödemesini tarafımızdan karşılamaktayız. Bu sayede deneyimli ve kurumsal kaskolu taşıma firmamızdan gönül rahatlığı içerisinde şehirlerarası ve şehiriçi nakliyat hizmeti alabilmektesiniz.

Kaskolu Taşıma Hizmeti Avantajları

Sağladığı avantajlar sebebiyle en çok tercih edilen araç taşıma hizmetlerinden biri olan kaskolu araç taşıma hizmeti sigortalı taşıma olarak da tanımlanmaktadır. Kaskolu taşıma hizmeti sayesinde aracınız zarar görmesi durumunda herhangi bir ödeme yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Mevcut zararınız doğrudan firmamız tarafından karşılandığından ekonomik yönden herhangi bir yan etki görmeniz söz konusu değildir. Kaskolu taşıma hizmetinde araçlarınızın tüm aksamı sigorta kapsamında taşınmaktadır. Kaskolu araç çekme hizmeti özellikle de şehirlerarası çekici hizmetinde oldukça önemlidir. Bu sayede şehirlerarası çekici hizmetinde eşyalarınızda hafif düzeyde dahi oluşan tahribatların ücreti firmamız tarafından sizlere eksiksiz bir biçimde ödenmektedir.

Kaskolu Taşıma Hizmeti Önemi

En önemli araç çekme hizmeti olan kaskolu taşıma hizmeti eşyaların olası tehlikelerden korunmasını sağlamaktadır. Özellikle kurumsal ve profesyonel nakliye firması tarafından uygulanan bu avantajlı nakliye hizmetinden bu sayede yalnızca bireyler değil firmalar da faydalanmaktadır. Şehiriçi ve şehirlerarası  oto çekme konusunda da kaskolu taşıma hizmetinden faydalanmakta ve tavsiye etmektedirler. Kaskolu taşıma hizmeti aynı zamanda düşük bir maliyet sunduğundan nakliye firması açısından da avantaj sunmaktadır.

 

BU HİZMET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ